#20
;;....Piszesz o ksm. Jaki byłby jego cel, i czym to różniłoby się od stopniowego wzrostu pensji, co jak zakładam ma redukować koksiarskie składy?...''

Wg Ciebie GM_AREK podwyzszenie pensji to dobry kieruunek? Szczegolnie dla nowych graczy? Dla tych co zaczynaja z niczym i maja jeszcze szybko rowinac szkolke i rozbudowac stadion? To bylo najmadrzejsze posuniecie w tej grze? Jeszcze raz powtorze -nobla dla pomyslodawcy. KSM dawalby wieksze szanse na dogonienie czołówki wieksza atrakcyjnosc meczy poprzez ciagle ustawiania i plinowanie skaldu jednoczesnie pozwalajac na rozbudowe klubowych obiektów. Czasem najprostsze pomysly sa najlepsze ale nie ...lepiej pensje zwiekszyc, ok Ci najlepsi jakos sobie poradza Ci najslabsi poszukaja innej gry. Tak to widze.
I prosze podaj przyklad -uczciwy -na jakim poziomie ksztaltowala sie frekwencja przez ostatnie 5 lat? Czy to nie jest tendencja spadkowa przypadkiem? Jesli nie i wszystko jest cacy to prosze o przywrócenie licznika z ilością graczy. Z góry znam odpowiedz. I jeszcze jedno - kazałeś mi sobie darowac komentowanie - przykro mi ale to nie Białoruś czy Rosja i bede komentowal cos co mi sie nie podoba.

Te wszystkie ''nowinki'' jakie zostaly wprowdzone to zaledwie kosmetyczne zmiany, lepsze lub gorsze, dizeki i za to, ale nie wiem czy kiedykolwiek zauwazyles gracze zglaszali i zglaszaja szereg uwag, pomysłów na porawe gry nie wywracacjac jej do góry nogami a jakos o tym cisza....GM_Arek tu nie chodzi o to zeby atakowac Ciebie czy kogos tu gracze chca polepszyc gre tak by dla wszystkich byla ona po prostu lepsza i ciekawsza i tak to odbieraj nie jak atak na siebie i swoje pomysły. OK, Asteck,Arek i Ty napisaleiscie ze nie przejda moje pomysly, ok rozumiem, za duzo pracy, za duzo problemow z tym i faktycznie sam bym na tym zyskal bardzo duzo. Nie przecze. Szkoda bo inni tez by na tym zyskali w równym stopniu jak ja sam, ale jestem w stanie zrozumiec ze czegos sie nie da zrobic. Przynajmniej na dzis.