#25
(2021-08-02, 22:16:30)GM_Arek napisał(a): szuwarku, po raz enty powtórzę: forum to zewnętrzny "produkt" - dlatego połączenie ich jednym loginem i hasłem nie wchodzi w grę.
a co do stażu w grze: myślisz że trafiłem na sw i od razu zostalem GM? otóż nie, grałem tu dużo wcześniej niż pojawiłem się jako GM, wraz z którym konto gracza opuściłem. także nie jestem świeżakiem, który pojawił się znikąd i zrobił przewrót Oczko

ps: o jakich błędach wizualnych mówisz?
ps: czy "koszmarne logowanie do forum" to właśnie o jeden login i hasło chodzi?

Hej GM_Arek,

dołączam poniżej linki do otwieranych przeze mnie wątków, które pozostają bez żadnej reakcji: i jeszcze to Ale jeśli chcemy o nich porozmawiać zmieńmy wątek bo teraz pod hasłem drugi zespół zaczynamy szerzej rozmawiać.

Gwoli ścisłości, 2 wątki na początku to rzeczy, które irytują, ostatni natomiast to sprawa zupełnie inna, zupełnie innego kalibru. Chodzi o to, że przestaliście zajmować się SW. Macie inne projekty, OK. Ale przyjmijcie wreszcie, że są gracze grający TYLKO w SW i rozwój tej gry ich interesuje. Kurczę pisze to już kolejny raz. Kilka razy słyszałem, że na SW nie ma czasu. Skoro tak tak, niech ktoś inny się zajmie SW.
Nie pytaj mnie z czego płacić, bo to jest forum SW a nie forum Waszych projektów. Jeśli nie ma czasu na SW może warto to komuś odsprzedać lub oddać, Ty stałeś się również jej właścicielem. Dlatego Twoje zdanie jedynie się liczy i naprawdę rzadko pomysły graczy są realizowane. Przedstawiasz pomysł albo pojawia się w ostatniej chwili informacja o wprowadzeniu nowości (tak przecież dawniej bywało).
Pisałem o tym kilkukrotnie, ale napiszę raz jeszcze tyle, że ostatni bo szkoda mojego czasu oraz energii. Była swego czasu grupa "Umysłów Twórczych", która wypracowała kilka świetnych pomysłów. Idę o zakład, że dzisiaj nie jest to możliwe. Wątek jest nadal dla niektórych widoczny, można co nieco tam poczytać. Poza tym, do dnia dzisiejszego istnieją materiały i opracowania.