#9
(2016-12-01, 23:24:08)kamykov napisał(a):
(2016-10-02, 11:15:10)Mariusz70 napisał(a): To tylko moje zdanie, jeżeli chcemy unormować rynek transferowy i aby był normalny trzeba ograniczyć liczbę zawodników wprowadzanych do gry, obecnie masa zawodników ze szkółki prowadzi do wyprzedaży seniorów.

Mamy na transferach dwie grupy zawodników, zawodnicy niepotrzebni w zespole i zawodnicy którzy mają wzbogacić kluby. Jedni zapychają składy a na innych tych stać tylko nielicznych.

Do rzeczy, wielkość szkółki nie powinna wpływać na ilość zawodników, maksymalna liczba juniorów to czterech, w ten sposób nawet słabe zespoły miały by szansę na transfery dobrych zawodników.

Wiele zespołów nie zgodzi się ze mną bo powiedzą że też mieli trudną drogę do pieniędzy, ja tylko dodam, że jak zaczynałem grę było uczestników około tysiąca obecnie nie ma nawet pięćset, za dwa lata będzie dwieście a na rynku transferowym dwa razy tylu zawodników i nigdy nikt ich nie kupi.
  A co z pieniędzmi, niektórzy gracze zainwestowali w szkółkę grube miliony 
Moim pomysłem jest ograniczenie szkółkowiczw do zawodnikw krajowych tak jak w realu oraz wprowadzenie trenera młodzieży,który będzie szkolił juniorów lub rozszerzyć tą opcję obecnemu trenerowi szkółki ,rozszerzenie stadionu o restaurację pamiątki klubowe parkingi i dodatkowych sponsorów .