#20
(2016-12-08, 06:56:53)kamykov napisał(a): Misiek81 widać ze ogólnie masz parcie by więcej zarabiać, ale co z tego że Ty więcej zarobisz jak inni też zarobią a ceny na LT wzrosną? Jakby były wpowadzone te restauracje bary i coś tam jeszcze to starsi zawodnicy pewnikiem od ręki by powykupywali te dobra od ręki a Ty? I znów by się robiła przepaść między bogatymi a biednymi.
 Odnośnie wydatków na juniorów : są duże bo tak ktoś wymyślił, ale jak można dzięki temu się dorobić  Uśmiech
Proponuje Ci byś sobie wybrał jakiś kierunek w grze i dązył powoli w tym kierunku bo nie od razu Rzym zbudowano

Spoko Uśmiechtu nie chodzi o parcie na kasę a dodanie czegoś od siebie by ta gra była ciekawsza ,grałem w SCM i tam podpatrzyłem takie nowibki stadion był fajnie wizualnie rozbudowany można było wybrać nawet kolor krzesełek ,hala do treningów ,opieka medyczna czy restauracje itp.można było kevlary projektować ,jedynym wielkim minusem było to że nie można było zmian robić w meczu żadnych w trakcie spotkania.Moim kierunkiem jest gra na wychowankach ale ta wizja to dłuuuga droga póki co skupiam na tym co teraz . Jedna rzecz mnie zastanawia bo zauważyłem że w meczu gospodarze jadą wszystko z torów A C goście BC były propozycje zmian torów ??? M oże mi to umknęło a szkoda że wprowadzając zmiany w tabeli biegowej nie uwzglęniono takiego pomysłu jak to jest w realu wówczas każdy zawodnik miałby możliwość startu z każdego pola startowego.pozdrawiamUśmiech