Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XXII edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 22.05.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138439
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138445
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138465

Grupa B
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138477
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138566
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138890

Grupa C
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138455
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138458
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138891

Półfinały

Grupa D
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139085
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139330
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139528

Grupa E
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139055
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139118
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139094

Finały

03.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139745
10.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139986
17.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139741
24.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-140233
31.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-140530
07.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139807
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Sławomir Błazkow (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94543
02. Joel Agerskog (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94070
03. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
04. Ignacy Matveev (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94333
05. Krzysztof Myciek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
06. Zdenek Polak (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95534
07. Emil Zhangir (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94690
08. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
09. Adrian Jeziorski (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94019
10. Robert Piskowski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94547
11. Emil Podkulski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
12. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
13. Edward Buczyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
14. Przemysław Idowski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94156
15. Antoni Koleński (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94323

Grupa B
01. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
02. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
03. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
04. Rugacs Nagy (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94525
05. Tomasz Biechoński (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013
06. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
07. Jon Kamin (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94074
08. Bolesław Kordylewicz (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94402
09. Fabian Todos (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93994
10. Gaspar Arissi (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95522
11. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
12. Roman Pravdin (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95515
13. Antoni Bejtan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95521
14. Josef Vrbata (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94188
15. Przemysław Konina (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026

Grupa C
01. Rafał Pruk (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95525
02. Kajetan Sulewski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94109
03. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
04. Robert Ciukało (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94077
05. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
06. Valtteri Kesä (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95538
07. Mario Parri (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95514
08. Matew Browning (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94186
09. Roberto Duffner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95523
10. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
11. Jarosław Biełaniec (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93953
12. Tymon Pawlak (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
13. Zdzisław Klinert (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94067
14. Jaromir Kuza (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93986

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 17a.jpg]
[Obrazek: 17b.jpg]
[Obrazek: 17c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
01. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
02. Emil Zhangir (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94690
03. Edward Budzyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
04. Sławomir Błazkow (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94543
05. Krzysztof Myciek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
06. Przemysław Idowski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94156
07. Antoni Bejtan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95521
08. Gaspar Arissi (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95522
09. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
10. Fabian Todos (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93994
11. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
12. Rafał Pruk (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95525
13. Roberto Duffner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95523
14. Mario Parri (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95514
15. Jarosław Biełaniec (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93953
16. Kajetan Sulewski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94109

R1. Ignacy Matveev (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94333
R2. Zdzisław Klinert (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94067

Grupa E
01. Joel Agerskog (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94070
02. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
03. Zdenek Polak (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95534
04. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
05. Emil Podkulski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
06. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
07. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
08. Rugacs Nagy (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94525
09. Tomasz Biechoński (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013
10. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
11. Przemysław Konina (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026
12. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
13. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
14. Valtteri Kesä (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95538
15. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
16. Tymon Pawlak (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937

R1. Matew Browning (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94186
R2. Jon Kamin (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94074

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki końcowe fazy półfinałowej

[Obrazek: 17D.jpg]
[Obrazek: 17e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
02. Emil Zhangir (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94690
03. Edward Budzyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
04. Sławomir Błazkow (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94543
05. Antoni Bejtan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95521
06. Gaspar Arissi (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95522
07. Rafał Pruk (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95525
08. Roberto Duffner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95523
09. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
10. Zdenek Polak (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95534
11. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
12. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
13. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
14. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
15. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
16. Valtteri Kesä (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95538

R1. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
R2. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 17.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości