Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na XII sezon LM
#1
Koniec sezonu 11 i czas na zapisy do kolejnego Uśmiech Więc zapraszam wszystkich chętnych!

Zapisy do 31 lipca
Start XI sezonu LM : 8 sierpień


Fragment regulaminu mówiącym o zasadach zapisywania klanów:

Regulamin ' napisał(a): III. Klany (zarząd i składy w klanach, ograniczenia drużyn)

1. Jeden klan musi posiadać w swoim składzie min. 4 drużyny

2. Jeśli jest to rodzina klanowa to podaje ona Prezesa oraz v-ce prezesa Rodziny klanowej oraz kapitanów każdego klanu.
a) kapitan danego klanu jest zobowiązany do kierowania swoim klanem
b) Prezes oraz v-ce prezes ma możliwość podania składu wszystkim klanom danej rodziny, bądź jest zobowiązany do tego jeśli kapitan lub z-ca kapitana danego klanu tego nie dokonają. (Oczywiście można się dogadywać miedzy sobą)
c) Prezes i v-ce prezes są jednocześnie kapitanami dowolnego klanu w rodzinie (teoretycznie tego w którym występują)

3 . Ograniczenia w składach:

a) W klanie może być zapisana dowolna ilość drużyn z dowolnych lig, lecz w składzie na mecz suma punktów występujących drużyn nie może być mniejsza niż 6 punktów gdzie:

0 pkt – Drużyna z Ekstraligii
1 pkt – Drużyna z 1 ligii
2 pkt – Drużyna z 2 ligi
3 pkt – drużyna z 3 ligii
4 pkt – drużyna z 4 ligi
5 pkt – drużyna z 5 ligi
6 pkt – drużyna z 6 ligii


b) W zgłoszonym składzie na mecz może być tylko 1 Ekstraligowiec, i w tym przypadku również jeden 1ligowiec.
Jeśli klan nie posiada drużyny z Ekstraligi może wystawić dwóch 1ligowców (jeśli takich posiada)
Czyli teoretycznie najsilniejszy dopuszczalny skład na mecz (wg punktów)
1. Ekstraliga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 3 liga
Lub
1. 1 liga
2. 1 liga
3. 2 liga
4. 2 liga

Schemat zapisywania:
Rodzina Klanowa: (jeśli zgłaszasz więcej niż 1 klan)
Prezes:
V-ce Prezes:


NAZWA KLANU
Drużyny:
1. Nazwa drużyny (Nick) liga kapitan [C]
2. Nazwa drużyny (Nick) liga v-ce kapitan [vC]
3. Nazwa drużyny (Nick) liga
4. Nazwa drużyny(Nick) liga
itd.


============================================================

Ekstra Liga Miast:
Krzyżacka Gwardia
Evil Tigers
Wild Tigers
Young Tigers
Stalowa Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz
Ghosts of Dream Team
Polska Gwardia

1 Liga Miast:
Speedway Tigers
Sportowa Bydgoszcz
Junior Tigers
Toruńska Gwardia
Sportowa Junior Bydgoszcz
Stara Gwardia
Little Dream Team
Little Sportowa Bydgoszcz

2 Liga Miast:
Little Dream Team
Masters Dream Team
Anielska Gwardia
#2
Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz

Sportowa Bydgoszcz

Sportowa Junior Bydgoszcz

Little Sportowa Bydgoszcz
#3
Speedway Dream Team

Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto



Ghosts of Dream Team
1. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 1 liga
2. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 3 liga
3. UNIA TARNOWSKA (ricki6) - 2 liga
4. ROW (rekin67) - 3 liga
5. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga
Kapitan: Zuma07

LittleBig Dream Team
1. Marma Rzeszóww (Siwy1296) - 4 liga
2. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - 4 liga
3. RehaMed Złotów (Zyga87) - 4 liga
4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - 3 liga
5. KS Stal Bedford (cwergon) - 3 liga
Kapitan: Zyga87

Little Dream Team
1. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - 5 liga
2.Club XXI (Faktycznie) - 5 liga
3. Polonia Glesno (jurekspx) - 4 liga
4. Stal Dębica (Kacpi2000) - 5 liga
Kapitan: Zuma07

Masters Dream Team
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) - 4 liga
2. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - 3 liga
3. Kociaki (Kacperek) - 4 liga
4. Kozły Ofiarne (anonimowyateista) - 4 liga
5. Falubazzz (stopek) - 4 liga
Kapitan: MGRBarto
#4
Evil Tigers:

Wild Tigers:

Young Tigers:

Speedway Tigers:

Junior Tigers:
#5
Krzyżacka Gwardia

Anielska Gwardia

Toruńska Gwardia

Stalowa Gwardia

Polska Gwardia

Stara Gwardia
#6
Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10
II Z-Prezesa: Henrik

Sportowa Masters Bydgoszcz
Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 1 liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 1 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) 4 liga

Sportowa Bydgoszcz
Speed Fordon (speed_55) e-liga
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 1 liga
Orliki Fordon (Vinyll) 3 liga
Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 4 liga

Sportowa Junior Bydgoszcz
StachuTeam (Davido100) 3 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3 liga
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 3 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) 4 liga

Little Sportowa Bydgoszcz
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 4 liga
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 4 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 4 liga
Radzyń Speedway Club (ffrraanneekk1980) 4 liga
#7
Evil Tigers:
Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) Eliga [C]
ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
Lubella Lublin (Roko) 2 liga
GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 liga

Wild Tigers:
Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
Promień Żary (ukppku) 2 liga
Grom (nodrep) 3 liga

Young Tigers:
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
Fc Moherteam (Guti) 1 liga
Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2 liga
Ogry Zielona Góra (lukas) 3 liga
kapitan: matti_1

Speedway Tigers:
Unia Leszno (Junior1995) Eliga
Power Gniezno (Hyziu) 1 liga
Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
WRZ (mundek) 4 liga

Junior Tigers:
Real Straszydle (Rusek) 2 liga
Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga
Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
kaple (cyprian) 2 liga
kapitan: Speed
#8
Nie ma jeszcze wątku ze składami to piszę tutaj Oczko
Husaria Factor (waldiv) dołącza do Ghosts of Dream Team
#9
RODZINA GWARDIA

Prezes: kamykov
V-ce Prezes: Jack21

Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) E
2. demon gniezno (Absolutnymozaj) 2
3. KS Adriana Toruń (adja) 2
4. Lukas Lublin (Lukas86) 2
kpt.: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)


Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia
1. Stal_Piaski (seba761) 1
2. StalGorzow1947 (przemo1986) 2
3. Polmo (mendzel) 1
4. Predators Korczyna (bolek) 2
5. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1
kpt.: Czarni Inowrocław (Jack21)


Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3
2. Primavera Toruń (piotrowskp) 3
3. Apator Toruń (Kwiatek) 4
4. Sparta Łysomice (Wodz) 2
kpt.: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)


Polska Gwardia
1. Bicycle (telkosr) 2
2. Lane Masters Terminator (Iceman) 2
3. Vittoria Korczyna (skubal) 3
4. KugelSpeed (kugel99) 2
kpt.: Bicycle (telkosr)


Stara Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) 3
2. wilczek (nadeczek) 3
3. Maja falubaz (Maja falubaz) 3
4. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4
kpt.: Czarni Inowrocław (Jack21) 3
[Obrazek: 5419.jpg]
#10
kapitan TG - KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
#11
KS Stal Bedford (cwergon) przechodzi do LittleBig Dream Team!
#12
ZAMYKAM TEMAT ZAPISY SKOŃCZONE WSZELKIE ZAGRYWKI TRANSFEROWE ZGŁASZAMY TERAZ W DZIALE http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=5174 Uśmiech
[Obrazek: 5419.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XVI sezon Speed 20 14,736 2016-03-17, 11:20:40
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,980 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XIII sezon LM Speed 9 8,562 2014-11-30, 22:37:01
Ostatni post: Mr. Zuma
  Zapisy na XI sezon LM Speed 14 12,978 2014-04-18, 10:51:30
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości