Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XXII edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 22.05.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138442
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138578
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138487

Grupa B
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138505
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138685
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138880

Grupa C
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138440
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138568
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138453

Grupa D
22.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138466
29.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138443
05.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-138778

Półfinały

Grupa E
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139052
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139143
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139242

Grupa F
12.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139070
19.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139347
26.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-139073

Finały

03.07
10.07
17.07
24.07
31.07
07.08
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Kacper Polak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92788
02. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
03. Jarosław Krefta (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
04. Philipps Withley (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95499
05. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
06. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
07. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
08. Kazimierz Bałdyga (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92826
09. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
10. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
11. Mirosław Szlaużys (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92641
12. Władysław Nandzik (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
13. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458

Grupa B
01. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
02. Vilmos Nemeth (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
03. Zack Palfreyman (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92721
04. Miłosz Runiewicz (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92714
05. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
06. Euzebiusz Maryszczuk (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92737
07. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
08. Bogdan Reymann (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92719
09. Aapo Pesälä (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779
10. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
11. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
12. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042

Grupa C
01. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
02. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
03. Bartosz Słomianna (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93122
04. Kai Hassler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769
05. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697
06. Alan Asztel ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
07. Zygmunt Borski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93758
08. Olaf Bogomaz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93734
09. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
10. Oliwier Smoleń (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92717
11. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
12. Filip Pindak (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93537

Grupa D
01. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
02. Severi Autio (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93464
03. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
04. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
05.Dietmar Prolingheuer (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92806
06. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
07. Mirosław Zatwardnicki (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94401
08. Andrzej Seroka (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93931
09. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
10. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
11. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
12. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupiach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 18a.jpg]
[Obrazek: 18b.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
[Obrazek: 18d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników:

Grupa E
01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Philipps Withley (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95499
03. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
04. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
05. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
06. Vilmos Nemeth (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
07. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042
08. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-
09. Alan Asztel ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
10. Zygmunt Borski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93758
11. Olaf Bogomaz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93734
12. Kai Hassler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769
13. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
14. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
15. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
16. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796

R1. Władysław Nandzik (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
R2. Aapo Pesälä (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779

Grupa F
01. Jarosław Krefta (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
02. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
03. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
04. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
05. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
06. Zack Palfreyman (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92721
07. Euzebiusz Maryszczuk (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92737
08. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
09. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
10. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
11. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
12. Filip Pindak (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93537
13. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
14. Andrzej Seroka (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93931
15. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
16. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765

R1. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
R2. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Tabele fazy półfinałowej

[Obrazek: 18e.jpg]
[Obrazek: 18f.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości