Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra Liga Miast - 12 sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST

1. WILD TIGERS 14-10-1-3-7-11 97:64 38
2. YOUNG TIGERS 14-7-5-2-5-10 90:78 34
3. KRZYŻACKA GWARDIA 14-8-2-3-4-8 84:75 32
4. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 14-6-4-6-5-9 87:81 30
5. GHOSTS OF DREAM TEAM 14-6-3-5-3-8 83:77 26
6. STALOWA GWARDIA 14-5-2-7-2-6 82:84 20
7. EVIL TIGERS 14-3-2-9-2-3 69:91 13
8. POLSKA GWARDIA 14-1-0-13-0-1 61:107 3

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty



RUNDA FINAŁOWA 14.11.2014 i 21.11.2014

FINAŁ: Wild Tigers
Young Tigers - Wild Tigers 12:12 (279:321)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (130:170)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (71:79)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43 i 28
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 4
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (59:91)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 4
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Zary (ukppku) 47 i 44

Wild Tigers - Young Tigers 6:6 (151:149)
1 mecz: ukppku 3:3 (67:83)
WT: Promień Żary (ukppku) i Unia Tarnów I (Eureka) 37-30
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55-28
2 mecz: Speed 3:3 (84:66)
WT: Victory Leszno (Speed) Grom (nodrep) 74-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 50-16



mecz o 3 miejsce: Krzyżacka Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 11-13 (270:330)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (137:163)
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4 (64:86)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 54
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 15 i 71
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3 (73:77)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 i 58
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 57 i 20

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (167-133)
1 org: Anioły UNIBAX (teves) 3-3
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 11 i 71
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 54 i 14
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 53 i 32
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 4



mecz o 5 msc: Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 15-9 (324:276)

Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8-4 (156:144)
mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 3-3 (72:78)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 54 i 18
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 53 i 25
mecz 2: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (84:66)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 29

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (132:168)
mecz 1: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (69:81)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 49 i 20
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 35 i 46
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4 (63:87)
GoDT: TARZAN"S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 15 i 48
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 37 i 50



baraż: Evil Tigers
Junior Tigers - Evil Tigers 6-17 (194:389)

Junior Tigers - Evil Tigers 3-9 (97-203)
1 mecz: cyprian 2-4 (52-98)
JT:kaple (cyprian) 52 pkt - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 pkt (nie jechał)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 73 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 25 pkt
2 mecz: Rusek 1-5 (45-105)
JT: Real Straszydle (Rusek) 6 pkt - Wybrzeze (specjal2009) 39 pkt
ET: Lubella Lublin (Roko) 47 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 58 pkt

Evil Tigers - Junior Tigers 8-3 (186-87)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (63-87)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 1 pkt
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52 pkt - kaple (cyprian) 35 pkt
2 mecz: Lubella Lublin (Roko) 5-0 (123 - 0)
ET: Lubella Lublin (Roko) 69 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 54 pkt
JT: Real Straszydle (Rusek) 0 pkt - Wybrzeze (specjal2009) - brak przyjęcia zapki





Poprzednia
14 kolejka 7.11.2014
Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 3-8 (59-131)
Pierwszy mecz: 1-5, Bonus: KG
1mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 0-5 (0-40)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves)
2mecz: Lubella Lublin (Roko) 3-3 (59-91)
ET: Lubella Lublin (Roko) 38 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 21 pkt
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) 75 pkt i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 16 pkt

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 5:7 (149:151)
Pierwszy mecz: 6-6 [159-141), Bonus: SMB
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2:4 (67:83)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 61 i 6
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 20
2 org: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (82:68)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 51 i 31
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 65 i 3


Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8:4 (196:103)
Pierwszy mecz, 6:6, BONUS: SG
Mecz 1: StalGorzow1947 (przemo1986) 3:3 (78:72)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 34-44
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 45-27
Mecz 2: Dragons De Feu (junak1) 5:1 (118:31)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 51-67
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ROW (rekin67) 0-31

Wild Tigers - Polska Gwardia 8:4 (185:115)
1 mecz: 8-4, bonus: WT
1 org. Speed 3:3 (79:71)
WT: Victory Leszno (Speed) - Gom (nodrep) 74-5
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 21-50
2 org. ukppku 5:1 (106:44)
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 46-60
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 14-30

Odpowiedz
#2
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)

- 1 WO - żółta kartka
Predators Korczyna (bolek) [ST]
Real Straszydle (Rusek) [JT]
Unia Tarnów I (Eureka) [WT]
UNIA TARNOWSKA (ricki6) [GoDT]
Polmo (mendzel) [SG]
Anioły UNIBAX (teves) [KG]

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke
ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) [ET] - (brak organizacji czwórmeczu w 11 kolejce) - zakaz jazdy w 12 kolejce

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
[Obrazek: 3e7u9.jpg]
Odpowiedz
#3
15 kolejka 14.11.2014
mecz o 5 msc:
Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8-4 (156:144)

mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 3-3 (72:78)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 54 i 18
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 53 i 25

mecz 2: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (84:66)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 29

______________________________________________________________________________________

16 kolejka 14.11.2014
mecz o 5 msc:
Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia
Pierwszy mecz: 4:8, 5msc dla:

mecz 1:
GoDT:
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761)


mecz 2:
GoDT:
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel)
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#4
15 kolejka 14.11.2014
FINAŁ:
Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (130:170)

1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (71:79)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43 i 28
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 4

2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (59:91)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 4
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Zary (ukppku) 47 i 44
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz
#5
15 kolejka 14.11.2014

mecz o 3 miejsce:
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (137:163)

1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4 (64:86)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 54
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 15 i 71

2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3 (73:77)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 i 58
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 57 i 20
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#6
16 kolejka 21.11.2014 - baraż
Evil Tigers - Junior Tigers

1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - kaple (cyprian)

2 mecz: Lubella Lublin (Roko)
ET: Lubella Lublin (Roko) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
JT: Real Straszydle (Rusek) - Wybrzeze (specjal2009)

-----------------

15 kolejka 14.11.2014

baraż:
Junior Tigers - Evil Tigers 3-9 (97-203)

1 mecz: cyprian 2-4 (52-98)
JT:kaple (cyprian) 52 pkt - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 pkt (nie jechał)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 73 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 25 pkt


2 mecz: Rusek 1-5 (45-105)
JT: Real Straszydle (Rusek) 6 pkt - Wybrzeze (specjal2009) 39 pkt
ET: Lubella Lublin (Roko) 47 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 58 pkt
Odpowiedz
#7
16 kolejka 21.11.2014
FINAŁ:
Wild Tigers - Young Tigers 6:6 (151:149)
pierwszy mecz: 6:6 (170:130)
MISTRZ: WILD TIGERS

1 mecz: ukppku 3:3 (67:83)
WT:  Promień Żary (ukppku) i Unia Tarnów I (Eureka) 37-30
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55-28

2 mecz:  Speed 3:3 (84:66)
WT:  Victory Leszno (Speed)  Grom (nodrep) 74-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 50-16
Odpowiedz
#8
16 kolejka 21.11.2014
mecz o 3 miejsce:
Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (167-133)
Pierwszy mecz: 7-5 (163-137); 3 miejsce:KG

1 org: Anioły UNIBAX (teves) 3-3
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 11 i 71
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 54 i 14

2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 53 i 32
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 4
Odpowiedz
#9
16 kolejka 21.11.2014 - baraż
Evil Tigers - Junior Tigers 8-3 (186-87) - ET pozostają w Ekstra Lidze Miast, JT walczą w 1 lidze (mam nadzieję, że znowu o awans z lepszym wynikiem Oczko )
1 czwórmecz: JT-ET 3-9 (97-203)

1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (63-87)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 1 pkt
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52 pkt - kaple (cyprian) 35 pkt

2 mecz: Lubella Lublin (Roko) 5-0 (123 - 0)
ET: Lubella Lublin (Roko) 69 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 54 pkt
JT: Real Straszydle (Rusek) 0 pkt - Wybrzeze (specjal2009) - brak przyjęcia zapki
Odpowiedz
#10
16 kolejka 21.11.2014
mecz o 5 msc:
Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (132:168)
Pierwszy mecz: 4:8, 5msc dla: Stalowa Gwardia

mecz 1: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (69:81)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 49 i 20
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 35 i 46


mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4 (63:87)
GoDT: TARZAN"S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 15 i 48
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 37 i 50
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekstra Liga Miast - 14 sezon Speed 49 28,821 2015-07-18, 21:25:27
Ostatni post: kilerski13
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,912 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,612 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,784 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,530 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości