Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Liga Miast - 12 sezon
#1
I LIGA MIAST

1. SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-9-3-2-6-12 102:64 39
2. JUNIOR TIGERS 14-10-0-4-6-10 105:56 36
3. LITTLEBIG DREAM TEAM  14-9-2-3-5-8 96:70 35
4. TORUŃSKA GWARDIA 14-8-2-4-5-9 86:80 32
5. STARA GWARDIA 14-5-3-6-2-5 81:85 20
6. SPEEDWAY TIGERS 14-4-2-8-2-6 80:88 17
7. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 14-5-1-8-2-4 79:85 16
8. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-0-0-14-0-0 32:130 0

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty

Regulamin napisał(a):2.Do godz. 24 w Sobotę poprzedzającą mecz, kapitan (bądź jego zastępca) klanu gości podaje 4 drużyny (po 2 drużyny w 2 meczach), które wystąpią w pojedynku.

3.Do godz. 24 w Niedzielę poprzedzający mecz kapitan (bądź jego zastępca) klanu gospodarzy dobiera do każdego meczu po 2 drużyny ze swojego klanu i tym samym sporządza harmonogram spotkań (kto z kim). Kapitan wybiera 2 drużyny na których torach zostaną rozegrane spotkania tym samym te drużyny zostają zobligowane do wysłania wyzwania swoim przeciwnikom na najbliższa kolejkę.

5.Organizator danego meczu "LM" ma obowiązek wysłać wyzwanie do Wtorku do godz. 24 swoim przeciwnikowi i drugiemu koledze z klanu.
Organizator powinien zorganizować turniej pod nazwą: 'LM skróty klanów mecz' np: 'LM WT vs ST 2 mecz'

6.Drużyna klanu gości, która została wyzwana na mecz w "LM" ma obowiązek przyjąć wyzwanie do Środy do godz. 24.




RUNDA FINAŁOWA 14.11.2014 i 21.11.2014

Mecz o 3 msc: LittleBig Dream Team

Toruńska Gwardia - LittleBig Dream Team 11:13 (302-298)

Toruńska Gwardia - LittleBig Dream Team 7:5 (174-126)
mecz 1: Primavera Toruń (piotrowskp) 4:2 (106-44)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Sparta Łysomice (Wodz) (41-65)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; RehaMed Złotów (Zyga87) (44-NS)
mecz 2: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3 (68-82)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) (36-32)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; KS Stal Bedford (cwergon) (54-28)

LittleBig Dream Team  - Toruńska Gwardia 8-4 (172:128)
mecz 1: Marma Rzeszóww (Siwy1296) 3-3 (74:76)
LbDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 34 i 40
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Sparta Łysomice (Wodz) 60 i 16
mecz 2: KS Stal Bedford (cwergon) 5-1 (98:52)
LbDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 36 i 62
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 17 i 35



Mecz o 5 msc: STARA GWARDIA

SPEEDWAY TIGERS - STARA GWARDIA 6-18 (222:378)

SPEEDWAY TIGERS - STARA GWARDIA 2-10 (97:203)
1mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 1-5 (40:110)
ST: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ (mundek) 19 i 21
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Rygiel Torun (bartas83) 64 i 46
2mecz: Power Gniezno (Hyziu) 1-5 (57:93)
ST: Power Gniezno (Hyziu) i Unia Leszno (Junior1995) 20 i 37
SG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) i Maja falubaz (Maja falubaz) 38 i 55

STARA GWARDIA - SPEEDWAY TIGERS 8-4 (175:125)
1mecz: Czarni Inowrocław (Jack21) 5-1 (104:46)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Rygiel Torun (bartas83) 57 i 47
ST: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995)  3 i 43
2mecz: Maja falubaz (Maja falubaz) 3-3 (71:79)
SG:  Maja falubaz (Maja falubaz) i Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 71 i 0
ST: Power Gniezno (Hyziu) i WRZ (mundek) 28 i 51



Poprzednia
14 kolejka 7.11.2014
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 5-7 (145-155)
Pierwszy mecz: 6:6, Bonus: LDT
Mecz 1: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 65 i 28
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 57 i 0
Mecz 2: Polonia 1920 (Polonista-1975) 1-5
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 31 i 21
LbDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 33 i 65

Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 8-4 (187-113)
Pierwszy mecz: 4:8 (112-188), Bonus: JT
1 mecz: Speed Fordon (speed_55) 3-3
SB: Speed Fordon (speed_55) i StachuTeam (Davido100) 70 i 16
JT: Wybrzeze (specjal2009) i Real Straszydle (Rusek) 42 i 22
2 mecz: Miedzyniak (Wojtas) 5-1
SB: Miedzyniak (Wojtas) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 36 i 65
JT: kaple (cyprian) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 25 i 24

Little Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 2:10 (67:233)
Pierwszy mecz: 2:10, Bonus: Speedway Tigers
1 org: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 1:5 (27:123)
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 0 i 27
ST: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ (mundek) 64 i 59
2 org: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1:5 (40:110)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 22 i 18
ST: Power Gniezno (Hyziu) i Unia Leszno (Junior1995) 44 i 66

Toruńska Gwardia - Stara Gwardia 6:6 (173:127)
Pierwszy mecz: 8:4, Bonus: TG
1mecz: Primavera Toruń (piotrowskp) 3:3 (85-65)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Sparta Łysomice (Wodz) (41-44)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Rygiel Torun (bartas83) (47-18)
2mecz: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3 (88-62)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) (43-45)
SG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) i Maja falubaz (Maja falubaz) (11-51)

Odpowiedz
#2
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)
Victory Leszno (Speed)
DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
Czarni Inowrocław (Jack21) [SG] - (nie podanie w terminie składu na 12 kolejkę)
RehaMed Złotów (Zyga87) [LDT] - (nie podanie w terminie składu na 12 kolejkę)

- 1 WO - żółta kartka
wilczek (nadeczek) [SG]
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) [SB] - (brak organizacji czwórmeczu w 11 kolejce)
RehaMed Złotów (Zyga87) [LDT] - (zajęty termin na 12 kolejkę)

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke
Radzyń Speedway Club (ffrraanneekk1980)

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
[Obrazek: 3e7u9.jpg]
Odpowiedz
#3
(2014-11-09, 22:49:40)Mr. Zuma napisał(a): 15 kolejka 14.11.2014
Mecz o 3 msc:
Toruńska Gwardia - LittleBig Dream Team 7:5 (174-126)

mecz 1: Primavera Toruń (piotrowskp) 4:2 (106-44)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Sparta Łysomice (Wodz) (41-65)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; RehaMed Złotów (Zyga87) (44-NS)

mecz 2: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3 (68-82)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) (36-32)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; KS Stal Bedford (cwergon) (54-28)
Odpowiedz
#4
(2014-11-09, 10:24:28)matti_1 napisał(a): Mecz o 5 msc:
SPEEDWAY TIGERS - STARA GWARDIA 2-10 (97:203)

1mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 1-5 (40:110)
ST: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ (mundek) 19 i 21
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Rygiel Torun (bartas83) 64 i 46

2mecz: Power Gniezno (Hyziu) 1-5 (57:93)
ST: Power Gniezno (Hyziu) i Unia Leszno (Junior1995) 20 i 37
SG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) i Maja falubaz (Maja falubaz) 38 i 55
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#5
16 kolejka 21.11.2014
Mecz o 5 msc:
STARA GWARDIA - SPEEDWAY TIGERS 8-4 (175:125)
Pierwszy mecz: 10-2 (203:97), 5msc dla STARA GWARDIA

1mecz: Czarni Inowrocław (Jack21) 5-1 (104:46)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Rygiel Torun (bartas83) 57 i 47
ST: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995)  3 i 43

2mecz: Maja falubaz (Maja falubaz) 3-3 (71:79)
SG:  Maja falubaz (Maja falubaz) i Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 71 i 0
ST: Power Gniezno (Hyziu) i WRZ (mundek) 28 i 51
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#6
16 kolejka 21.11.2014

Mecz o 3 msc.

LittleBig Dream Team  - Toruńska Gwardia 8-4 (172:128)
Pierwszy mecz: 5:7 (126-174), 3msc dla LittleBig Dream Team

mecz 1: Marma Rzeszóww (Siwy1296) 3-3 (74:76)
LbDT: Marma Rzeszóww (Siwy1296) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 34 i 40
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Sparta Łysomice (Wodz) 60 i 16

mecz 2: KS Stal Bedford (cwergon) 5-1 (98:52)
LbDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 36 i 62
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 17 i 35
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekstra Liga Miast - 14 sezon Speed 49 28,821 2015-07-18, 21:25:27
Ostatni post: kilerski13
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,912 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,612 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,784 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,954 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości