Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra Liga Miast - 13 sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST


1. GHOSTS OF DREAM TEAM 14-12-2-0-7-14 108:60 47
2. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 14-10-2-2-6-11 98:55 39
3. BLACK RIDERS 14-5-4-5-4-7 82:92 25
4. EVIL TIGERS 14-5-4-5-4-7 79:89 23
5. WILD TIGERS 14-3-6-5-4-6 80:74 22
6. SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-2-6-6-2-7 67:89 18
7. YOUNG TIGERS 14-2-5-7-0-2 73:105 11
8. NIGHT RIDERS 14-2-2-10-1-1 72:95 6
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty


Końcowa klasyfikacja:
1. GHOSTS OF DREAM TEAM
2. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ
3.EVIL TIGERS
4. BLACK RIDERS
5. SPORTOWA BYDGOSZCZ
6. WILD TIGERS
7. YOUNG TIGERS
8. NIGHT RIDERS


15 kolejka 13.03.2015
Finał:
Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghost od Dream Team  3-9 (119-181)
mecz 1: Miedzyniak (Wojtas) 1-5
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 28 i 32
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 42 i 48
mecz 2: Orliki Fordon (Vinyll) 2-4
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 5 i 54
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 71 i 20

Mecz o 3 msc:
Evil Tigers - Black Riders 8-3 (201-74)
1 mecz: kaple (cyprian) 3-3 (76-74)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (32-44)
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1) (74-0)
1 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 5-0 (125-0)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (74-51)
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79) ns-ns


mecz o 5 msc
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers  7-5 (159-141)
1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 16 i 49
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 72 i 13
2 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4-2
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 27 i 67
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 18 i 38


Baraż:
Dark Riders - Young Tigers  6:6 (143-157)
1 mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 (75-75)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (38-37)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Real Straszydle (Rusek) (75-NS)
2 mecz: Predators Korczyna (bolek) 3:3 (68-82)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (61-7)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Ogry Zielona Góra (lukas) (52-30)


16 kolejka 20.03.2015
Finał:
Ghost od Dream Team  - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (151-149)
Pierwszy mecz: 9-3, MISTRZOSTWO: Ghosts of Dream Team
1 org: Husaria Factor (waldiv) 2-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 41 i 16
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Speed Fordon (speed_55) 61 i 32
2 org: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 5-1
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 45 i 49
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Orliki Fordon (Vinyll) 37 i 19


Mecz o 3 msc:
Black Riders - Evil Tigers 3:3 (68:77)
pierwszy mecz: 3-8 brąż: Evil Tigers
1 mecz: Elana Toruń (adja) 3:3 (68:77)
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1) 68-0
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) 33-44
2 mecz: Promień Żary (ukppku) 0:0
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)

mecz o 5 msc
Wild Tigers  - Sportowa Bydgoszcz 3-8 (83-192)
Pierwszy mecz 5-7 5 miejsce : SB
1 org: Speed 3-3
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 73 i 10
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 19 i 48
2 org: specjal2009 0-5 (WO)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik)

Baraż:
Young Tigers  - Dark Riders 6:6 (154:146)
Pierwszy mecz: 6:6 (157-143) wygrana: YT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (33:117)
YT:Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 0-33
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) 54-63
2 mecz:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 5:1 (121-29)
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 75-46
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) 13-16

Następna:




[size=x-small]Poprzednia:
13 kolejka 27.02.2015
Ghost od Dream Team Sportowa Masters Bydgoszcz 9-3 (184-116)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: GoDT
1 org: Husaria Factor (waldiv) 5-1
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 44 i 46
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 33 i 27
2 org: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 69 i 25
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 48 i 8

Young Tigers  - Black Riders 6:5 (154:121)
pierwszy mecz: Young Tigers - Black Riders 4-8 (107-193) bonus: BR
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (93:57)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 68-25
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1) 57-0
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:3 (61:64)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 61-ns
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79) 64-ns

Wild Tigers  - Night Riders 7:5 (182:118)
pierwszy mecz 5:7 (159:141), bonus: WT
1mecz: Speed 4:2 (97:53)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75-22
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 50-3
2mecz: specjal2009 3:3 (85:65)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 43-42
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 11-54

Evil Tigers  - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (132-168)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: Evil Tigers
1 org: kaple (cyprian) 3-3
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (30-37)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) (71-12)
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (65-ns)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Polonia 1920 (Polonista-1975) (55-30)

14 kolejka 6.03.2015
Young Tigers Ghost od Dream Team 4:8 (97:203)
Pierwszy mecz: 3:9 (101:200); BONUS: GoDT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (28:122)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Real Straszydle (Rusek) 28 pkt ; BS
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 75 pkt; 47 pkt
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (69:81)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 67 pkt ; 2 pkt
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 38 pkt ; 43 pkt

Black Riders Sportowa Masters Bydgoszcz 0-10 (0-250)
Pierwszy mecz: 6:6 (151-149), bonus: SMB

Evil Tigers Wild Tigers 6-6 (157:143)
Pierwszy mecz: 7:5, bonus: ET
1 mecz: kaple (cyprian) 3-3 (64:86)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (31-33)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) (75-11)
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (93:57)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (68-25)
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) (29-28)

Sportowa Bydgoszcz Night Riders 8-4 (179-114)
Pierwszy mecz: 6:6 (166-134), bonus: SB
1mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 4-2
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 68 i 35
NR: Lane Masters Terminator (Iceman) i StalGorzow1947 (przemo1986) 41 i 6
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 61 i 15
NR: Czarni Inowrocław (Jack21) i Stal_Piaski (seba761) 14 i 53
Odpowiedz
#2
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) [YT]
Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) [GR]
Promień Żary (ukppku) [BR] - (nie podanie w terminie składu na 14 kolejkę)

- 1 WO - żółta kartka
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) [SB]
StalGorzow1947 (przemo1986) [NR]
Elana Toruń (adja) [BR]
Dragons De Fu (junak1) [BR]

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
Odpowiedz
#3
15 kolejka 13.03.2015
mecz o 5 msc
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 
1 mecz:
SB:
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep)

2 mecz:
SB:
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009)
Odpowiedz
#4
WIELKI FINAŁ - 15 kolejka 13.03.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghost od Dream Team 

mecz 1:
SMB:
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)

mecz 2:
SMB:
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)




Ghosty jadą po pierwszy medal w historii Duży uśmiech
Będzie ciekawie!
Odpowiedz
#5
(2015-03-08, 11:12:49)Mr. Zuma napisał(a): WIELKI FINAŁ - 15 kolejka 13.03.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghost od Dream Team 

mecz 1: Miedzyniak (Wojtas)
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)

mecz 2: Orliki Fordon (Vinyll)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)

Ghosty jadą po pierwszy medal w historii Duży uśmiech
Będzie ciekawie!

Pierwszy finał Sportowej Master Bydgoszcz - niech wygra lepszy.

************************************************************************************************
15 kolejka 13.03.2015 -mecz o 5 msc

Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 

1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975)
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep)

2 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009)
Odpowiedz
#6
15 kolejka 13.03.2015

Baraż:
Dark Riders - Young Tigers

1 mecz:
DR:
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Real Straszydle (Rusek)

2 mecz:
DR:
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Ogry Zielona Góra (lukas)
Odpowiedz
#7
(2015-03-08, 17:27:14)Squall1 napisał(a): 15 kolejka 13.03.2015 - Baraż

Dark Riders - Young Tigers 6:6 (143-157)
 
1 mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 (75-75)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (38-37)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Real Straszydle (Rusek) (75-NS)

2 mecz: Predators Korczyna (bolek) 3:3 (68-82)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (61-7)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Ogry Zielona Góra (lukas) (52-30)
Odpowiedz
#8
Mecz o 3 miejsce 13.03.2015

Evil Tigers - Black Riders


1 mecz:
ET:
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1)
1 mecz:
ET:
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79) 64-ns

Przepraszam, że brakowało składu. Jack21 niestety kończy grę. Jeśli jest możliwe, proszę wystawić skład ze strony Evil Tigers.
Odpowiedz
#9
16 kolejka 20.03.2015 - Baraż

Young Tigers - Dark Riders 

Pierwszy mecz: 6:6 (157-143)

1 mecz: 
YT:
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)

2 mecz:
YT:
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek)
Odpowiedz
#10
Mecz o 3 miejsce 13.03.2015

Evil Tigers - Black Riders 8-3 (201-74)

1 mecz: kaple (cyprian) 3-3 (76-74)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko) (32-44)
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1) (74-0)

1 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 5-0 (125-0)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) (74-51)
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79) ns-ns
Odpowiedz
#11
(2015-03-08, 11:40:43)kilerski13 napisał(a):
(2015-03-08, 11:12:49)Mr. Zuma napisał(a): WIELKI FINAŁ - 15 kolejka 13.03.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghost od Dream Team 3-9 (119-181)

mecz 1: Miedzyniak (Wojtas) 1-5
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 28 i 32
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 42 i 48

mecz 2: Orliki Fordon (Vinyll) 2-4
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 5 i 54
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 71 i 20

15 kolejka 13.03.2015 -mecz o 5 msc
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers  - 7-5 (159-141)

1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 16 i 49
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 72 i 13

2 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4-2
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 27 i 67
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Wybrzeze (specjal2009) 18 i 38

WIELKI FINAŁ - 16 kolejka 20.03.2015
Ghost od Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz
Pierwszy mecz: 9-3.
 
1 org:
GoDT:
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Speed Fordon (speed_55)
 
2 org:
GoDT:
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Orliki Fordon (Vinyll)

****************************************************************************************************

16 kolejka 20.03.2015 - mecz o 5 msc
Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy mecz 5-7

1 org:
WT:
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)
 
2 org:
WT:
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
Odpowiedz
#12
Mecz o 3 miejsce 20.03.2015

Black Riders - Evil Tigers
pierwszy mecz: 3-8

1 mecz:
BR:
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko)

2 mecz:
BR:
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)
Odpowiedz
#13
(2015-03-14, 12:50:00)Roko napisał(a): Mecz o 3 miejsce 20.03.2015

Black Riders - Evil Tigers
pierwszy mecz: 3-8

1 mecz: Elana Toruń (adja)
BR: Elana Toruń (adja), Dragons De Feu (junak1)
ET: kaple (cyprian) i Lubella Lublin (Roko)

2 mecz: Promień Żary (ukppku)
BR: Promień Żary (ukppku), scakanka pawłowice (sebol79)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)
Odpowiedz
#14
16 kolejka 20.03.2015 - mecz o 5 msc
Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy mecz 5-7

1 org: Speed
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep)
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)

2 org: specjal2009
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
Odpowiedz
#15
WIELKI FINAŁ - 16 kolejka 20.03.2015
Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz
Pierwszy mecz: 9-3, MISTRZOSTWO:

1 org: Husaria Factor (waldiv)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Speed Fordon (speed_55)

2 org: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Orliki Fordon (Vinyll)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekstra Liga Miast - 14 sezon Speed 49 28,845 2015-07-18, 21:25:27
Ostatni post: kilerski13
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,916 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,799 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,534 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,956 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości