Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Liga Miast - 14 sezon
#1
I LIGA MIAST

Gr. A
1. BIAŁA GWARDIA 10-9-1-0-5-9 83:30 33
2. ZIELONA GWARDIA 10-8-0-2-4-8 84:34 28
3. STALOWA GWARDIA 10-6-1-3-3-6 65:51 22
4. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-3-0-7-2-3 45:72 11
5. MASTERS DREAM TEAM 10-2-0-8-0-2 33:66 6
6. LITTLE TIGERS 10-0-0-10-0-0 19:76 0


kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt- Punkty


Gr .B
1. POLSKA GWARDIA 10-8-2-0-5-10 74:34 33
2. SPEEDWAY TIGERS 10-8-1-1-4-8 80:38 29
3. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 10-4-2-4-2-5 67:53 17
4. JUNIOR TIGERS 10-3-3-4-3-3 59:52 17
5. LITTLE DREAM TEAM 10-3-0-7-1-3 38:72 10
6. MŁODA KRZYŻACKA GWARDIA 10-0-0-10-0-0 25:94 0

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty


Klasyfikacja końcowa 14 sezonu LM
1. Speedway Tigers
2. Polska Gwardia
3. Biała Gwardia
4. Zielona Gwardia
5. Stalowa Gwardia
6. Sportowa Junior Bydgoszcz
7. Junior Tigers
8. Little Sportowa Bydgoszcz
9. Masters Dream Team
10. Little Dream Team
11. Młoda Krzyżacka Gwardia
12. Little Tigers

Regulamin napisał(a):2.Do godz. 24 w Sobotę poprzedzającą mecz, kapitan (bądź jego zastępca) klanu gości podaje 4 drużyny (po 2 drużyny w 2 meczach), które wystąpią w pojedynku.

3.Do godz. 24 w Niedzielę poprzedzający mecz kapitan (bądź jego zastępca) klanu gospodarzy dobiera do każdego meczu po 2 drużyny ze swojego klanu i tym samym sporządza harmonogram spotkań (kto z kim). Kapitan wybiera 2 drużyny na których torach zostaną rozegrane spotkania tym samym te drużyny zostają zobligowane do wysłania wyzwania swoim przeciwnikom na najbliższa kolejkę.

5.Organizator danego meczu "LM" ma obowiązek wysłać wyzwanie do Wtorku do godz. 24 swoim przeciwnikowi i drugiemu koledze z klanu.
Organizator powinien zorganizować turniej pod nazwą: 'LM skróty klanów mecz' np: 'LM WT vs ST 2 mecz'

6.Drużyna klanu gości, która została wyzwana na mecz w "LM" ma obowiązek przyjąć wyzwanie do Środy do godz. 24.


14 kolejka 3.07.2015
FINAŁ:
Polska Gwardia - Speedway Tigers  7-5 (151-149)
Pierwszy mecz 5-7 (146-154)  BONUS: ST
1 org: falubaz3017 3-3 (59-91)
PG: falubaz3015 (Maly3017) - Gryf Szczecin (telkosr) 28 i 31
ST: FC Moherteam (Guti); GKM 1979 (wojtas_gkm) 75 i 16
2 org: Vittoria Korczyna 4-2 (92-58)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 43 i 49
ST: Wybrzeze (specjal2009), ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 43 i 15

Mecz o 3 msc:
Biała Gwardia - Zielona Gwardia
pierwszy mecz: 5:7 (145:156)  BONUS: BG
1org:Lane Masters Terminator ( Iceman ) 2:4
BG:Lane Masters Terminator ( Iceman );Dragons De Feu ( junak1 ) 52 - 2
ZG:Karpik Zielona Góra (karpiarz);SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (samuraj) 55 - 41
2org:UKS Newcastle ( magrami12 ) 5:1
BG:UKS Newcastle ( magrami12 );KugelSpeed (kugel99 ) 45 - 44
ZG:Maja falubaz  (Maja falubaz);Amurek Zielona Góra (amurek) 37 - 24

Mecz o 5 msc:
Stalowa Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz  7-5 ( 176-114 )
Pierwszy Mecz 6-6 (146-144)  BONUS: SG
1 org: Predators Korczyna 4-2 ( 82-68 )
SG: Predators Korczyna ( bolek ) i Polmo ( mendzel ) 22 - 60  
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 59 - 9
2 org: Primavera Toruń 3-3 ( 94-56 )
SG: Primavera Toruń ( piotrowskp ) i Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 54 - 40
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 56 - 0

Mecz o 7 msc:
Junior Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz  9-3 (235-65)
Pierwszy Mecz 9-3 (226-74)  BONUS: JT
1 org: Power Gniezno (Hyziu) 4-2
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) (35 i 75
LSB: StachuTeam (Davido100) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 35 i 5
2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 5-1
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 58 i 67
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Polonia Bydgoszcz (robster)  0 i 25

Mecz o 9 msc:
Masters Dream Team - Little Dream Team 0:0 (0:0)
BONUS: MDT


Następna:
Baraż o awans znajduje się w wątku EkstraLigiMiast



Poprzednia:
13 kolejka 26.06.2015
FINAŁ:
Speedway Tigers - Polska Gwardia  7-5 (154-146)
1 mecz: FC Moherteam (Guti) ?
ST: FC Moherteam (Guti) ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
PG: falubaz3017 (Maly3017) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox)
2 mecz: Wybrzeze (specjal2009) ?
ST: Wybrzeze (specjal2009) GKM 1979 (wojtas_gkm)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr)

Mecz o 3 msc:
Zielona Gwardia - Biała Gwardia  7-5 (156-145)
1 org:Maja falubaz ?
ZG:Maja falubaz  (Maja falubaz);Amurek Zielona Góra (amurek)
BG:KugelSpeed (kugel99) i Dragons De Feu (junak1)
2 org:Karpik Zielona Góra ?
ZG:Karpik Zielona Góra (karpiarz);SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (samuraj)
BG:UKS Newcastle (magrami12) i Lane Masters Terminator ( Iceman)

Mecz o 5 msc:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Stalowa Gwardia  6-6 (154-146)
1mecz org: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 67 i NS
SG Predators Korczyna ( bolek ) - Polmo ( mendzel ) 44 i 39
2 mecz org: AniBar Grudziądz (bartas1706) 3-3
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 25 i 62
SG Primavera Toruń ( piotrowskp ) - Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 63 i NS

Mecz o 7 msc:
Little Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers  3-9 (74-226)
1org: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1-5
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Polonia Bydgoszcz (robster) 8 i 17
JT. Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 60 i 65
2.org: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2-4
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i StachuTeam (Davido100) 1 i 48
JT. Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 26 i 75

Mecz o 9 msc:
Little Dream Team - Masters Dream Team  0:10 (0:250)
Odpowiedz
#2
I Liga
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)
Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) [MKG] - (nie podanie w terminie składu na 5 kolejkę)

- 1 WO - żółta kartka
Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) [MKG] - (brak organizacji czwórmeczu w 2 kolejce)
Real Straszydle (Rusek) [LT] - (zajęty termin na 3 kolejkę)
Stal Dębica (Kacpi2000) [LDT] - (brak organizacji czwórmeczu w 4 kolejce)

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekstra Liga Miast - 14 sezon Speed 49 28,842 2015-07-18, 21:25:27
Ostatni post: kilerski13
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,628 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,796 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,533 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,956 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości