Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra Liga Miast - 14 sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST


1. GHOSTS OF DREAM TEAM 14-10-1-3-6-11 95:65 38
2. WILD TIGERS 14-8-4-2-5-8 99:67 33
3. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 14-7-4-3-5-10 91:73 33
4. SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-6-4-4-3-8 87:80 27
5. CZARNA GWARDIA 14-4-5-5-4-7 87:77 24
6. LITTLEBIG DREAM TEAM 14-4-1-9-1-6 58:94 16
7. YOUNG TIGERS 14-2-4-8-3-4 71:89 14
8. EVIL TIGERS 14-3-1-10-1-2 56:96 10
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty


15 kolejka 10.07.2015
FINAŁ:
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team

Mecz o brąz:
Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Masters Bydgoszcz

Mecz o 5 miejsce:
LittleBig Dream Team - Czarna Gwardia

Baraż:
Polska Gwardia - Young Tigers



Następna
16 kolejka 17.07.2015
Rewanże finałowe 

Ghosts of Dream Team - Wild Tigers

Mecz o brąz:
Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz

Mecz o 5 miejsce:
Czarna Gwardia - LittleBig Dream Team

Baraż:
Young TigersPolska Gwardia


Poprzednia

14 kolejka 3.07.2015
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team  6:6 (135:155)
pierwszy mecz: 3:8 bonus: GoDT
mecz 1: Speed 3:3 (72:78)
WT: Victory Leszno (Speed) - anty falubaz (misiek_kssg) 64-8
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 51-27
mecz 2: ukppku 3:3 (63:87)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63-0
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 51-36

Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz 4:8 (103:216)
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus: SB
1 org: Lubella Lublin (Roko) 1:5 (33:136)
ET: Lubella Lublin (Roko) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 33-0
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 73-43
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (70:80)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 70-0
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52-28

Young Tigers - Czarna Gwardia 5:7 (139:161)
Pierwszy mecz: 4-8 (132:167), Bonus: CG
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (87:63)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 12-75
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 26-37
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:4 (52:98)
YT: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 15-37
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 70-28

Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8:4 (191:109)
Pierwszy Mecz 5-7 (121-179), Bonus: SMB
mecz 1: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (79:71)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 64-15
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 44-27
mecz 2: Speed Fordon (speed_55) 5:1 (112:38)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 62-50
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 0-38

Odpowiedz
#2
Złaszanie WO
EL
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)

- 1 WO - żółta kartka
Stal_Piaski (seba761) [CG] - (brak organizacji czwórmeczu w 4 kolejce)

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
Odpowiedz
#3
12 kolejka 19.06.2015
LittleBig Dream Team - Young Tigers

1 org:
LDT:
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)

2 org:
LDT:
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
Odpowiedz
#4
12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Czarna Gwardia
Pierwszy Mecz 6:6 (145:155), Bonus:

1 org:
SMB:
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)

2 org:
SMB:
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)
Odpowiedz
#5
11 kolejka 12.06.2015
Ghosts of Dream Team - Young Tigers 8:4 (190:110)

1 org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 3:3 (80:70)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 42 pkt ; 38 pkt
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 9 pkt ; 61 pkt

2 org: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (110:40)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 68 pkt ; 42 pkt
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 19 pkt ; 21 pkt

-------------------

12 kolejka 19.06.2015
Evil Tigers - Ghosts of Dream Team

mecz 1:
ET:
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)

mecz 2:
ET:
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)

-------------------

12 kolejka 19.06.2015
LittleBig Dream Team - Young Tigers

1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)

2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)
LDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
Odpowiedz
#6
12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers
1 mecz:
SB:
Wt: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik)

2 mecz:
SB:
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)
Odpowiedz
#7
(2015-06-13, 15:14:08)Kwiatek napisał(a): 12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Czarna Gwardia
Pierwszy Mecz 6:6 (145:155), Bonus:

1 org: Miedzyniak (Wojtas)
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)

2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)

12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers
Pierwszy Mecz 3-9 (113-187), Bonus:

1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)
Wt: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik)

2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)
Odpowiedz
#8
12 kolejka 19.06.2015
Evil Tigers - Ghosts of Dream Team

mecz 1: Unia Tarnów I (Eureka)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)

mecz 2: Polonia Siemowo (Becik)
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
Odpowiedz
#9
Jeżeli gospodarze wyrazicie taką zgodę to chciałbym zrobić zmiane w składzie w miejsce Ezik United pojedzie antyfalubaz. Ten sezon tak coś nie wyszedł regulaminowo więc tu raczej chodzi tylko o Wasze pozwolenie na taki manewr. Proszę o szybką odpowiedź jeśli to możliwe Uśmiech

12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers
Pierwszy Mecz 3-9 (113-187), Bonus:

1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)
Wt: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg)

2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)
Odpowiedz
#10
(2015-06-16, 09:55:08)Speed napisał(a): Jeżeli gospodarze wyrazicie taką zgodę to chciałbym zrobić zmiane w składzie w miejsce Ezik United pojedzie antyfalubaz. Ten sezon tak coś nie wyszedł regulaminowo więc tu raczej chodzi tylko o Wasze pozwolenie na taki  manewr. Proszę o szybką odpowiedź jeśli to możliwe Uśmiech

12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers
Pierwszy Mecz 3-9 (113-187), Bonus:

1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)
Wt: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg)

2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)

OK
Odpowiedz
#11
(2015-06-14, 20:31:46)kilerski13 napisał(a):
(2015-06-13, 15:14:08)Kwiatek napisał(a): 12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Czarna Gwardia 6-6 (152-148)
Pierwszy Mecz 6:6 (145:155), Bonus: CG

1 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 37 i 41
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 58 i 14

2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 11 i 63
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 53 i 23

12 kolejka 19.06.2015
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 5-7 (127-173)
Pierwszy Mecz 3-9 (113-187), Bonus: WT

1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 43 i 4
Wt: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 73 i 30

2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 57 i 23
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63 i 7

 

13 kolejka 26.05.2015
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus:

1 org:
YT:
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55)
 
2 org:
YT:
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)

************************************************************************

13 kolejka 26.05.2015
Ghosts of Dream Team - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (132-167), Bonus:
 
1org:
GoDT:
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik)i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
 
2 org:
GoDT:
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)
Odpowiedz
#12
12 kolejka 19.06.2015
Evil Tigers - Ghosts of Dream Team Walkower dla GoDT - 2 czwórmecz się nie odbył

mecz 1: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2 (96-54)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) (71-25)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) (ns-54)

mecz 2: Polonia Siemowo (Becik) - brak organizacji !!!
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
Odpowiedz
#13
13 kolejka 26.05.2015

Wild Tigers - Evil Tigers

1 mecz:
WT:
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko)
2 mecz:
WT:
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
Odpowiedz
#14
13 kolejka 26.05.2015
Ghosts of Dream Team - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (132-167), Bonus:

1org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)

2 org: Husaria Factor (waldiv)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)
Odpowiedz
#15
13 kolejka 26.05.2015

Wild Tigers - Evil Tigers

1 mecz: Speed
WT: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko)
2 mecz: ukppku
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,912 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,612 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,784 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,531 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,954 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości