Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra Liga Miast - 14 sezon
#16
ojoj co mi się popieprzyło, że LbDT jest gospodarzem xD

13 kolejka 26.05.2015
Czarna Gwardia - LittleBig Dream Team

mecz 1:
CG:
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis)

mecz 2:
CG:
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)
Odpowiedz
#17
13 kolejka 26.05.2015
Czarna Gwardia - LittleBig Dream Team 5:6 (137:138)
Pierwszy mecz: 5:7 (138:162), bonus: LbDT

mecz 1: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (78:72)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 55-23
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis) 24-48

mecz 2: Apator Toruń (Kwiatek) 2:3 (59:66)
CG: Apator Toruń (Kwiatek) 59
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 66;-

Zmiana organizatora 2 czwórmeczu zamiast adji czórmecz zorganizuje Kwiatek
Odpowiedz
#18
aj aj.... maly błąd w grafiku spotkan z datą ..... wszyscy to kopiuja i powielają powinno byc
13 kolejka 26.06.2015 czerwiec a wszyscy za rozkladem jazdy podają maj Uśmiech
Odpowiedz
#19
13 kolejka 26.05.2015
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus:

1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
YT:Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55)

2 org:Faworytka Częstochowa (hegemon76)
YT:kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)
Odpowiedz
#20
zbiła mnie robota i zapomniałem o LM  :/ 

moze sie uda o 20 pojechać , a jak nie to walkower
Odpowiedz
#21
14 kolejka 3.07.2015
Young Tigers - Czarna Gwardia
Pierwszy mecz: 4-8 (132:167), Bonus:

1 org:
YT:
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)

2 org:
YT:
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)
Odpowiedz
#22
(2015-06-25, 20:15:59)Squall1 napisał(a): 13 kolejka 26.05.2015
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (99-176)
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus: SMB

1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2
YT:Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 25 i 74
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) BS i 51

2 org:Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0-5 (WO)
YT:kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)

Ogólnie to powinno być 0-10, ale pierwszy czwórmecz się odbył, więc go zaliczamy.

13 kolejka 26.05.2015

Ghosts of Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (200-100)
Pierwszy Mecz 4-8 (132-167), Bonus: GoDT

1org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 61 i 34
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 46 i 9

2 org: Husaria Factor (waldiv) 4-2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63 i 42
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 1
Odpowiedz
#23
14 kolejka 3.07.2015
Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus:

1 org:
ET:
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)

2 org:
ET:
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
Odpowiedz
#24
14 kolejka 3.07.2015
Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus:

1 org: Luballa Lublin (Roko)
ET: Luballa Lublin (Roko) - Ostrowskie Diabły (Casaletto)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)

2 org: Unia Tarnów I (Eureka)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
Odpowiedz
#25
14 kolejka 3.07.2015
Young Tigers - Czarna Gwardia
Pierwszy mecz: 4-8 (132:167), Bonus:

1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)

2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76)
YT: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)
Odpowiedz
#26
(2015-06-27, 07:36:30)kilerski13 napisał(a):
(2015-06-25, 20:15:59)Squall1 napisał(a): 13 kolejka 26.05.2015
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (99-176)
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus: SMB

1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2
YT:Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 25 i 74
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) BS i 51

2 org:Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0-5 (WO)
YT:kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)

Ogólnie to powinno być 0-10, ale pierwszy czwórmecz się odbył, więc go zaliczamy.

Dałem ciała z wystawieniem składu , jak walkower to walkower.
Odpowiedz
#27
14 kolejka 3.07.2015
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team

mecz 1:
WT:
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)

mecz 2:
WT:
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)

--------------

14 kolejka 3.07.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team

mecz 1:
SMB:
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)

mecz 2:
SMB:
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)
Odpowiedz
#28
(2015-06-28, 14:24:34)Mr. Zuma napisał(a): 14 kolejka 3.07.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team
Pierwszy Mecz 5-7 (121-179), Bonus:

mecz 1: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975)
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)

mecz 2: Speed Fordon (speed_55)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)
Odpowiedz
#29
14 kolejka 3.07.2015
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team

mecz 1: Speed
WT: Victory Leszno (Speed) - anty falubaz (misiek_kssg)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)

mecz 2: ukppku
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)
Odpowiedz
#30
(2015-06-28, 17:21:00)kilerski13 napisał(a):
(2015-06-28, 14:24:34)Mr. Zuma napisał(a): 14 kolejka 3.07.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8-4 (188-109)
Pierwszy Mecz 5-7 (121-179), Bonus: SMB

mecz 1: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 61 i 15
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 44 i 27

mecz 2: Speed Fordon (speed_55) 5-1
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 62 i 50
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) BS i 38

14 kolejka 3.07.2015

Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz 4-8 (103-197)
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus: SB

1 org: Luballa Lublin (Roko) 1-5
ET: Luballa Lublin (Roko) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 33 i NS
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 74 i 43

2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 70 i NS
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)  52 i 28
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,914 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,628 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,796 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,533 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,956 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości