Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra Liga Miast - 14 sezon
#46
Baraż: 16 kolejka 24.07.2015

Young Team - Polska Gwardia

Pierwszy mecz: 5-7 (124-176)

1 org:
YT:
PG: Gryf Szczecin (telkosr) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfoxes)

2 org:
YT:
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Maja falubaz (Maja falubaz)
Odpowiedz
#47
16 kolejka

FINAŁ
Ghost of Dream Team - Wild Tigers 8:4 (192:108)
Pierwszy mecz: 8:3 (185:90)

mecz 1: ROW (rekin67)  3:3 (67:83)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)  42 pkt ; 25 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg)  72 pkt ; 11 pkt

mecz 2: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)  5:1 (125:25)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)  67 pkt ; 58 pkt
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)  NS ; 25 pkt

BONUS: GHOSTS OF DREAM TEAM!!!



DUCHY BRONIĄ ZŁOTEGO MEDALU Uśmiech
Odpowiedz
#48
Perfekcyjnie Uśmiech

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa
Odpowiedz
#49
Baraż: 16 kolejka 24.07.2015

Young Team - Polska Gwardia

Pierwszy mecz: 5-7 (124-176)

1 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76)
YT: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
PG: Gryf Szczecin (telkosr) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfoxes)

2 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Maja falubaz (Maja falubaz)
Odpowiedz
#50
(2015-07-05, 06:56:21)kilerski13 napisał(a): Mecze o III miejsce

15 kolejka 10.07.2015
Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-8 (127-173)

1 org: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 19 i 56
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 61 i 14

2 org: Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 22 i 30
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 43 i 55

****************************************************************

16 kolejka 17.07.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (165-135)

1 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 21 i 74
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 27 i 28

2 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 35 i 35
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 66 i 14

IIIm - Sportowa Masters Bydgoszcz
IVm - Sportowa Bydgoszcz
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,910 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,604 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 13 sezon Speed 10 10,780 2015-03-06, 21:40:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,529 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,951 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości